Strona główna / Samorząd Uczniowski / Dyskoteka-lata 60 i 70-te
dyskoteka

27 października w godzinach 16.00 – 20.00 bawiliśmy się na dyskotece szkolnej. Impreza odbyła się w gościnnych progach Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej, za co dziękujemy gospodarzom. W czasie dyskoteki SU sprzedawał wodę, soczki i zdrowe przekąski.
Motywem przewodnim były lata 60-te i 70-te – muzyka współczesna przeplatała się z nieśmiertelnymi przebojami The Batles, Abby, Boney M i innych wykonawców z tamtych lat.
Zachęcaliśmy uczestników do przyjścia w strojach nawiązujących do tamtych czasów i dzięki temu było wesoło i niebanalnie. Tylko nasi panowie wykazali się sztywniactwem i brakiem wyobraźni – niestety!
Pierwsze nagrody w konkursie na najciekawszą kreację zdobyły Marysia Brzeźny (szczególny podziw wzbudziła piękna fryzura), Kasia Chlebek i Asia Jankowska. U nich podziwialiśmy niezwykłą umiejętność poruszania się w ciemnej sali w jeszcze ciemniejszych okularkach – lenonkach (tak, tak, to właśnie ten model okularów spopularyzowany prze Johna Lenona – Jerzy wygląda w nich obłędnie  ).
Wyróżnienia przyznano Kasi Chrobak, Ali Bandyk, Justynie Jagiele, Magdzie Chlebek i Karolinie Jagiele – brawo dziewczyny!
Nagrodami w konkursie były świetna zabawa, satysfakcja gwarantowana oraz przekąski ze sklepiku.
W roli jury konkursowego wystąpiły panie Halina Jagieła i Zofia Domek.
Zabawa była świetna, a najlepsza jak zwykle wciągu ostatniej godziny. Dziękujemy jeszcze raz gospodarzom i opiekunom – nauczycielom i rodzicom. Następna dyskoteka za miesiąc!
Tekst i zdjęcia
Agata Chlipała

Kliknij na obrazku aby go powiekszyc Kliknij na obrazku aby go powiekszyc Kliknij na obrazku aby go powiekszyc
Kliknij na obrazku aby go powiekszyc