Strona główna / Wycieczki 2016/17 / Klasa I b na Gorcu
Klasa I b na Gorcu.

7 czerwca 2017 r. nasza klasa pod opieką Pani Jandury Małgorzaty i Pana Barnasia Jana była na wycieczce na Gorcu. Autobusem szkolnym podjechaliśmy na początek Gorcowego, a potem pieszo do końca. Najtrudniejsze było podejście na Gorc. Niektórzy z nas "wymiękali", ale w komplecie osiągnęliśmy szczyt. Po wejściu na wieżę, z której podziwialiśmy piękno gór, zeszliśmy trochę poniżej, gdzie na specjalnie do tego przygotowanym miejscu rozpaliliśmy ognisko i piekli kiełbasę. Następnie udaliśmy się na Młynne, gdzie mieliśmy czekać na szkolny autobus. Jednak nasza ambicja i wola walki oraz 50 minut czekania na autobus spowodowały, że całe Młynne przeszliśmy pieszo. (niektórzy prawie na czworakach). Nasi opiekunowie całą drogę dopingowali nas i dzięki temu pokonaliśmy dystans 15 km. Pogoda też była po naszej stronie. Chcieliśmy wycieczkę pieszą, no to ją mieliśmy.