Projekty edukacyjne
Egzaminy 2017
polski
Turniej Coca-Cola cup 2016.

W dniu 11.02.2016 szkolna drużyna Ochotniczanki razem z panią Jandurą udała się na zawody osiemnastej edycji turnieju Coca-Cola cup 2016.
 Znalazłyśmy się w grupie V, razem z Krempachami i Klikuszową. Po kilku starciach wyszłyśmy z grupy i awansowałyśmy do półfinału.
 W międzyczasie razem z dziewczynami mogłyśmy pospacerować po Nowym Targu, głownie na trasie Steskal-szkoła( miejsce rozgrywek) 😉
Miałyśmy też osobne boisko do ćwiczeń, gdzie rozgrzewałyśmy się przed spotkaniami i rozgrywałyśmy mecze w naszej drużynie( z pewnością należały one do najprzyjemniejszych :))
I nadszedł czas na mecz w półfinale. Spotkałyśmy się z faworytkami turnieju- drużyną Nowego Targu. Szczerze mówiąc, tego meczu obawiałyśmy się najbardziej (może ze względu na to, że w poprzednich meczach nasze przeciwniczki wygrywały nawet różnicą  czterech goli).
Spotkanie było ekscytujące i stresujące. Myślę, że nasze przeciwniczki spodziewały się lepszego wyniku. Tymczasem po pierwszej połowie, dzięki naszej grze defensywnej i wspaniałej bramkarce Ewelinie Dłubacz wynik wyniósł 0:0 a po drugiej połowie 1:0 dla Nowego Targu. Mimo przegranej możemy być dumne z siebie, gdyż ten mecz był tego dnia najniekorzystniejszym dla naszych przeciwniczek.
Niestety nie awansowałyśmy do finału, klasyfikując się na trzecim miejscu egzekwo z Tylmanową.  Szczególne brawa należą się bramkarce- Ewelinie i naszej najlepszej napastniczce- Magdzie Chlebek. Niestety nie dla wszystkich rozgrywki zakończyły się szczęśliwie. Kilka minut od rozpoczęcia pierwszej połowy drugiego meczu Zuza została kopnięta, następnie przewróciła się i jak się pózniej okazało- złamała nogę. Na szczęście trafiła szybko do szpitala.Jesteśmy zawiedzione poziomem obserwatorów na trybunach, którzy  nazwali naszą koleżankę symulatorką...Życzymy Zuzi szybkiego powrotu do zdrowia i gratulujemy wytrwałości i poświęcenia 😊