Strona główna / Sport 2015 / Halowa piłka nożna
hpn

TRZECIA DRUŻYNA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW GIMNAZJADA 2015R!!!

Sukcesem zakończył się udział drużyny chłopców naszego gimnazjum w turnieju halowej piłki nożnej, który odbył się 28.10. 20015r na hali sportowej w Maniowach. Trzecie miejsce nie gwarantuje udziału w dalszych rozgrywkach, ale jest dużym sukcesem zważywszy na fakt, że w turnieju brało udział sześć drużyn najlepszych w powiecie nowotarskim.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce -  Gimnazjum Raba Wyżna

II  miejsce -  Gimnazjum Spytkowice

III miejsce - Gimnazjum Ochotnica Dolna

IV miejsce - Gimnazjum Frydman

V miejsce - Gimnazjum 2 Nowy Targ

VI miejsce -  Gimnazjum Piekielnik

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w kolejnych startach !!!

opiekun Józef Jagieła

HALOWA PIKA NOŻNA

Po wygraniu turnieju gminnego nasza drużyna chłopców awansowała do 1/2 powiatu. Turniej odbył się 16. 10. 2015 na hali sportowej w Maniowach. W turnieju wzięło udział 5 zespołów, mistrzowie poszczególnych miast i gmin:

Gimnazjum Szczawnica, Gimnazjum Krościenko, Gimnazjum Sromowce Niżne, Gimnazjum nr 2 Ochotnica Dolna i Gimnazjum Frydman.

Turniej został rozegrany w systemie każdy z każdym. Po wygraniu meczu z Gimnazjum Sromowce Niżne, dwóch remisach z Gimnazjum Szczawnicy i Krościenka, przegranym meczu z Gimnazjum Frydman, nasza drużyna zajęła drugie miejsce turnieju awansując tym samym do rozgrywek na szczeblu powiatu, które odbędą się 28. 10. 2015r na hali sportowej w  Maniowach.

Wyniki turnieju:

1m Gimnazjum Frydman