Portal - Ochotnica Dolna
Strona główna / Wycieczki 2016/17 / Do teatru w Krakowie
Wtorek - 18 lutego 2020 Konstancji, Krystiana, Sylwany      "To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia". Paul Holbach
Nasze gimnazjum
Nauczyciele i obsługa
Absolwenci
Klasy
Księga gości
Historia szkoły
Przesyłanie korespondencji
Rozbudowa szkoły
Wyjazdy do kina
Zespół Nucicki
Obchody 600-lecia lokacji Ochotnicy
Ogłoszenia
Szkolny zestaw podręczników.
Statut szkoły
Plan lekcji
Wydarzenia różne 2016
Sport 2016-17
Samorząd Uczniowski 2016/17
Uroczystości szkolne 2016
Wycieczki 2016/17
Projekty edukacyjne
Egzaminy 2017
polski
Klasy I w Krakowie

22 i 23 lutego klasy pierwsze po opieką polonistek Małgorzaty Kędzierskiej i Agaty Chlipały wybrały się na wycieczkę do Krakowa. 22 lutego pojechała klasa Ia a 23 lutego Ib.

              Plan wycieczek był taki sam – najpierw spektakl „Romeo i Julia” w Teatrze Słowackiego, a potem chwila przerwy i zwiedzanie szlakiem turystycznym po podziemiach Rynku Głównego.

Pogoda była niezbyt sprzyjająca – zimno, wietrznie i mokro, ale i tak wycieczki bardzo udane. Spektakl, choć trwał aż 3 godziny, wcale się nie dłużył i bardzo się podobał. Szczególnie sposób, w jaki wykreowano „uwspółcześnione” postacie głównych bohaterów. Bardzo ciekawe było także zwiedzanie ze wspaniałą panią Przewodnik.

               Do Ochotnicy wróciliśmy zgodnie z planem, i wszystko byłoby wspaniale gdyby nie fakt, że choć klasa Ib nie zobaczyła na żywo kurtyny Siemiradzkiego, to i tak musiała ją opisywać. Skandal ;)

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej