Projekty edukacyjne
Egzaminy 2017
polski
Zawody narciarskie o puchar Wójta Gminy

Dnia 21 lutego 2017r. na Arenie Narciarskiej w Jaworkach po raz kolejny odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna. Gimnazjum Nr 2 reprezentowało 8 uczniów; 3 dziewczęta i 5 chłopców. Troje    z nich stanęło na podium. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Ania Chrobak   z kl. IIa, III miejsce wywalczyła Wiktoria Pawlik z kl. Ia, zaś w kategorii chłopców III miejsce zdobył Bartłomiej Chrobak z kl. IIIb. Pozostali uczestnicy nie zmieścili się na podium, ale spisali się równie dobrze. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe, które osobiście wręczył im Pan Wójt Stanisław Jurkowski. Wśród wszystkich uczestników zawodów zostało także rozlosowanych mnóstwo atrakcyjnych nagród. Wszyscy mogli też skorzystać z gorącego posiłku i herbaty.