Strona główna / Historia szkoły / lata 1999 - 2003
Tytul strony

Rok szkolny 2000/2001

Dyrektorem szkoły jest Pan Leszek Wołek. Szkoła liczy już 110 uczniów. Wychowawcą klasy I a została Pani Małgorzata Wołek, klasy I b Pan Jan Barnaś. Klasy II mają tych samych wychowawców: klasa a Panią Beatę Dudę a klasa II b Panią Zofię Barnaś. Radę pedagogiczną tworzą nauczyciele: Zofia Barnaś, Małgorzata Wołek, Beata Duda, Barbara Konopka, Jadwiga Bandyk, Jan Barnaś, Jan Błachut, Jan Ochotnicki, Rafał Wild, ks. Stanisław Wojcieszak.

Rok szkolny 1999/2000

Nasza szkoła, podobnie jak wszystkie gimnazja w Polsce powstała w roku 1999. Dyrektorem szkoły był dyr. szkoły podstawowej Pan Leszek Wołek. Szkoła mieściła się w budynku szkoły podstawowej. Powstały trzy oddziały klas pierwszych. Po pierwszym semestrze klasę I c rozwiązano a uczniowie zostali przydzieleni do klas a i b. Wychowawcą klasy I a była Pani Beata Duda, a klasy I b Pani Zofia Barnaś. Radę pedagogiczną tworzyli nauczyciele uczący w szkole podstawowej, oraz nauczyciele nowo zatrudnieni. Byli to: Zofia Barnaś, Małgorzata Wołek, Beata Duda, Barbara Konopka, Jadwiga Bandyk, Jan Barnaś, Jan Błachut, Jan Ochotnicki, Rafał Wild, ks. Stanisław Wojcieszak.