Strona główna / Wydarzenia różne 2016 / Karaoke
Karaoke w naszej szkole.

27 lutego w poniedziałek Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole Wieczór Karaoke. Uczniowie początkowo z pewną nieśmiałością podeszli do zabawy, więc członkowie SU musieli dać dobry przykład.

Potem niespodziankę zrobił nam Kacper Kołek, który brawurowo zaśpiewał swoją piosenkę i tak rozbawił wszystkich i podgrzał atmosferę, że trzeba było ustalić kolejkę. W końcu brakło czasu na wszystkie występy. Zakończyliśmy wieczór, śpiewając wspólnie piosenkę „Bo jak nie my, to kto”

Musimy się spotkać ponownie, by zaśpiewać więcej pięknych piosenek – termin do ustaleniaJ