Strona główna / Wycieczki szkolne 2015/2016 / Wycieczka do Krakowa
Wycieczka do Krakowa.

W piątek - 10 czerwca 2016 r. – grupa uczniów z naszej szkoły, pod opieką Pani Beaty Dudy i Pani Lucyny Mikołajczyk wybrała się na wycieczkę do Krakowa. Zaczęliśmy od odwiedzenia Sanktuarium Jana Pawła II, gdzie mieliśmy chwilę na zwiedzanie, modlitwę, oglądanie Krakowa z wieży Sanktuarium, a także wysłuchanie prelekcji o Całunie Turyńskim. Następnie udaliśmy się na krakowski rynek. Nie obeszło się oczywiście bez wizyty w galerii ;). Przed godziną 16 przeszliśmy do Teatru Bagatela, gdzie oglądaliśmy spektakl pt. „Szalone Nożyczki”. Nie było chyba osoby, która nie bawiłaby się na nim dobrze. Aktorzy pozwolili nam wczuć się w prawdziwych detektywów, pytając nas, kto jest winien śmierci sławnej pianistki. Ponadto nie brakowało powodów do śmiechu, a podejrzani nie dali się podejść żadnym pytaniem. Po spektaklu czekała nas jeszcze jedna niespodzianka – bieg do autobusu w mocnym deszczu. Szybko tego nie zapomnimy :D.

K. Litwa