Strona główna / Zespół Nucicki
NUCICKI

[Historia zespołu]      [Dyplom]

Przegląd Pieśni Patriotycznej

24 listopada 2015 roku grupa 18 członków zespołu NUCICKI wraz z opiekunami - Agatą Chlipałą i Katarzyną Jagiełą pojechała do Lubnia, by wystąpić na  XI Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "...A dziewczęta z wojskiem szły...". W Przeglądzie wzięła udział ponad setka uczestników, a przesłuchania trwały 2 dni - 23 i 24 listopada. Bardzo nam się podobały występy naszych kolegów, byliśmy także pod wrażeniem organizacji imprezy. Nasz zespół nie został zakwalifikowany  do koncertu finałowego, ale mamy nadzieję, że za rok...

Agata Chlipała