Portal - Ochotnica Dolna
Strona główna / Wyjazdy do kina
Wtorek - 18 lutego 2020 Konstancji, Krystiana, Sylwany      "To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia". Paul Holbach
Nasze gimnazjum
Nauczyciele i obsługa
Absolwenci
Klasy
Księga gości
Historia szkoły
Przesyłanie korespondencji
Rozbudowa szkoły
Wyjazdy do kina
Zespół Nucicki
Obchody 600-lecia lokacji Ochotnicy
Ogłoszenia
Szkolny zestaw podręczników.
Statut szkoły
Plan lekcji
Wydarzenia różne 2016
Sport 2016-17
Samorząd Uczniowski 2016/17
Uroczystości szkolne 2016
Wycieczki 2016/17
Projekty edukacyjne
Egzaminy 2017
polski
kino

Wyjazd do kina do Nowego Sącza

2 października grupa chętnych uczniów pojechała do Nowego Sącza do kina Helios. Opiekę sprawowały panie Małgorzata Kędzierska i Agata Chlipała.

Tradycja piątkowych popołudniowych wyjazdów narodziła się kilka lat temu. Organizuje je pani Małgorzata Kędzierska przy współpracy z uczniami klas III. W tym roku także planuje się takie wyjazdy co miesiąc.

W piątek wyjechaliśmy po lekcjach – o 16.00. Obejrzeliśmy film „Król życia” z bardzo ciekawą kreacją aktorską Roberta Więckiewicza.  Mądry i zabawny, ale nie w stylu głupkowatych amerykańskich komedii, pokazuje, że można cieszyć się małymi rzeczami.  Dobry film na piątkowy wieczór.

Dodatkową atrakcją było przypadkowe spotkanie z  Krzysztofem Golonką – mistrzem  świata w Trikach Piłkarskich z 2011 roku, który zdobył ogromną popularność dzięki występom w programie „Mam Talent”. Nasi chłopcy oczywiście zrobili sobie z nim zdjęcia.

Ogólnie wyjazd udany – czekamy na następny!© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej