Strona główna / Wydarzenia różne 2015 / energia elektryczna
Energia elektryczna pod kontrolą

11 grudnia uczniowie klasy III b wzięli udział w spotkaniu z pracownikiem naukowym Politechniki Krakowskiej. Tematem spotkania była "Energia elektryczna pod kontrolą" Uczniowie otrzymali broszury i obejrzeli film mówiący o oszczędzaniu energii i jego wpływie na środowisko naturalne. Po obejrzeniu filmu rozwiązywali test wiedzy o energii elektrycznej i sposobach jej pozyskiwania. Zadaniem uczestników spotkania jest przekazania zdobytej wiedzy pozostałym uczniom naszej szkoły. Każdy uczeń szkoły otrzyma również broszury. Szkoła otrzymała miernik ELEIS, za pomocą którego można, wykorzystując wi-fi sprawdzić, jaki jest w danej chwili pobór energii elektrycznej.
tekst i zdjęcia JB

Kliknij na obrazku aby go powiekszyc Kliknij na obrazku aby go powiekszyc Kliknij na obrazku aby go powiekszyc