Projekty edukacyjne
Egzaminy 2017
polski
Zawody o puchar Wójta Gminy

Dnia 18.02.2016 r. na Arenie Narciarskiej w Jaworkach pachniało już wiosną, ale mimo wszystko udało się zorganizować Zawody o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna w narciarstwie alpejskim. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczestników. W kategorii dziewcząt wystartowała Anna Chrobak z kl. Ia i zajęła II miejsce. Ania otrzymała srebrny medal, pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. W kategorii chłopców na starcie znaleźli się: Krystian Podsiedliński z IIa, Kamil Borzęcki z IIb, Kamil Jagieła z IIb, Bogdan Florczyk z IIb oraz Jacek Gardoń z kl. IIIa. Spośród wszystkich chłopaków najlepsze miejsce zajął Kamil Borzęcki- był IV i  Kamil Jagieła- VI. Obydwaj otrzymali pamiątkowe dyplomy. Pozostali chłopcy zajęli miejsca w drugiej dziesiątce. Medale, nagrody i dyplomy wszystkim uroczyście wręczał wójt gminy Pan Stanisław Jurkowski.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że uprawiają tą piękną  dyscyplinę sportową. MJ

Webmaster: Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej